Prijzen

Prijzen knippen

 Kort haarHalf lang haarLang haar
Knippen dame/heer12,5012,5012,50
Knippen kind tot 12 jaar9,509,509,50
Tondeuse kapsel8,508,508,50
Pony knippen3,503,503,50
Wassen, drogen3,503,503,50
Wassen, knippen, drogen14,5014,5014,50
Wassen, knippen, föhnen/stylen23,5026,0028,50
Wassen, föhnen/stylen14,5017,0019,50
Wassen, krullen19,5024,50

Prijzen Kleuren

 Kort haarHalf lang haarLang haar
Uitgroei kleuren15,0015,0015,00
Uitgroei kleuren + 4 folies20,0022,5025,00
Uitgroei kleuren + 8 folies27,0025,0026,50
Nieuwe kleur18,5022,5028,50
Nieuwe kleur + 4 folies20,0030,0038,50
Nieuwe kleur + 8 folies25,5032,5040,00
4 folies highlights/lowlights7,5010,0012,50
8 folies highlights/lowlights9,5012,0015,00
Highlights/lowlights hele haar20,0025,0030,00

Extra

 Kort haarHalf lang haarLang haar
Permanent40,0045,0045,00
Opsteken excl, schuifspeldjes25,0030,00
Feather extensions per stuk2,002,002,00
Extensions so.cap op aanvraagVanaf 1,85 per stukVanaf 1,85 per stukVanaf 1,85 per stuk
happy wheels